Beşiktaş Logo Bayisi

Logo Yazılım Bayisi

Beşiktaş Logo Yazılım Yetkili İş Ortağı

Beşiktaş Logo Bayisi olarak Logo Yazılım'ın geliştirmiş ve piyasaya sürdüğü ürünlerin satış, kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını vermekteyiz. Bildiğiniz üzere Türkiye geneli ve yurt dışı olmak üzere birçok bölgede Logo Yazılım'a bağlı İş Ortakları bulunmaktadır. Nokta Bilgi İşlem 18 yılı aşkın süredir tamamı sertifikalı ve uzman kadrosuyla Beşiktaş bölgesine de destek vermektedir. Lokasyon olarak Beşiktaş bölgesinde faaliyet gösteriyor ve Logo Yazılım ürünlerine sahip olmak ya da destek almak istiyorsanız yetkili bayilerden olan Nokta'dan destek alabilirsiniz.

Beşiktaş Logo Destek Merkezi

Beşiktaş Logo Destek hizmeti Logo Yazılım'a ait GO3, Tiger3 ve diğer ürünler için verilen satış, kurulum, eğitim ve danışmanlık işlemlerinin tamamıdır. Logo Yazılım bayisi olarak işletmelere ürün tanıtımı, satış, eğitim hizmetlerini vermekteyiz Her bölgede olduğu gibi Beşiktaş bölgesinde de işletmeler Logo Yazılım ürünlerini kullanarak iş akışını takip etmektedir. Beşiktaş Logo Bayisi olarak işletmelere yerinde ya da uzak bağlantı ile destek vermekteyiz. Logo bakım anlaşmasına sahip işletmeler destek hizmeti alırken birçok avantajdan faydalanmaktadır.

Beşiktaş Logo Yazılım Satış Hizmeti

Logo Yazılım'a ait ERP, CRM ve diğer kategorilerde piyasaya sürülmüş ürünlerin satışını yetkili bayiler yapabilmektedir. İşletmelerin ölçeklerine ve ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösteren yazılım çözümleri finans, muhasebe, üretim ve birçok modülü kendi içerisinde barındırmaktadır. Logo Yazılım geliştirdiği yazılımları dağıtım, makina-otomotiv yedek parça, ambalaj, perakende,çimento-cam-çelik,mobilya,telekom-bilişim,turizm,tekstil sektörlerine uyumlu bir şekilde piyasaya sürmektedir. Sektörün ihtiyaçlarını ve isteklerini baz alarak ürün geliştiren Logo güncel mevzuata bağlı kalmaktadır. Bu sayede sektörün öncülerinden olmaya devam ederek işletmelerin tercihi olmaktadır.

Logoya geçiş kampanyaları, eski sürümden (LKS,GO Plus, Tiger 2 vb) yeni sürüme (GO3, Tiger 3 vb.) geçiş kampanyalarını ve LEM fiyatlarıyla alakalı bilgiye Beşiktaş Logo Servisi aracılığıyla edinebilirsiniz.

Beşiktaş Logo Yazılım Eğitim Hizmeti

Logo eğitim, Logo Yazılım'a ait ürünlerin işletmelere tanıtılması ve çalışan personellerin eğitilmesi hizmetidir. İşletmelerin tamamı Logo muhasebe programlarıyla ilgili eğitim almak isteyebilir. Herhangi bir ERP ürününden Logoya geçiş yapmak istediklerinde eğitim talepleri artmaktadır. Muhasebe, finans, üretim ve diğer departmanlarda çalışan bireyler eksiklerini tamamlamak için Logo eğitimi isterler. Birebir ya da grup halinde verilen Logo Eğitim hizmeti saat-gün olarak hesaplanır ve eğitim takvimi çıkartılır.

Beşiktaş Logo Bakım Anlaşması

Logo bakım anlaşması ile işletmeler Logo destek hizmetini uzaktan ya da yerinde olarak alabilir. Bakım sözleşmesi yıllık olarak yapılabilir. Sözleşme bedeli işletmenin kullandığını ürüne, ölçeğine ve kullanıcı sayısına göre opsiyonludur.Sınırsız telefon ve bağlantı hizmeti imkanı sunan Logo bakım anlaşması işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

  Kobi Çözümleri

 • J-Platform, Tiger Wings, Tiger 3 Enterprise,Tiger 3
 • ERP Çözümleri

 • J-Platform, Tiger Wings, Tiger 3 Enterprise,Tiger 3
 • CRM Çözümleri

 • Logo CRM
 • İnsan Kaynakları Çözümleri

 • J-HR, Tiger HR, Bordro Plus
 • Perakende Çözümleri

 • Diva Pos, Diva Service, Diva Shop, Diva Channel
 • Çözümler

 • e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Mutbakat, e-İrsaliye, Logo Connect Banka, Logo Connect FDA, Logo Connect B2b, Go Garanti, e-Ekstre